Masáže

Ptáte se jak nejlépe na chvíli zapomenout na všechny denní starosti? Jak si pročistit hlavu a nechat věci jen tak plynout? Vyzkoušejte jednu z mnoha masáží, které Salon Kamča nabízí a přesvědčte se sami, že mít chvilku jen pro sebe není až tak těžké.

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je starodávná. mýtická, čínská masáž. Patří mezi nejluxusnější masáže. Svými účinky určitě uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Správně provedená masáž Vás dovede k absolutní relaxaci a mnohdy Vás i ukolébá k posilujícímu spánku. Masáž lávovými kameny naprosto překonává klasické masáže svými účinky na tělo i duši. Zažijete pocit naprosté relaxace a harmonie. Zcela zapomenete na okolní svět a všední starosti kolem sebe. Je jednou z nejlepších terapií k odstranění stresu a vnitřního neklidu.

Indická masáž celého těla – Abhyanga

Je hluboce regenerační, relaxační a ozdravující masáž celého těla. Jde o kombinaci terapeutických doteků s léčebnými účinky olejů a bylin. Masáž se provádí na hlavě (vlasová část, obličejová část + obočí a uši), krku, ramenou, hrudníku, rukou, zádech, nohách zepředu a zezadu. Spouští samočisticí proces organismu, odplavuje usazené škodliviny z bolavých kloubů i z celého těla. Posiluje imunitní systém, vyrovnává krevní tlak a významně zpomaluje stárnutí. Pomáhá odstraňovat psychickou únavu.

Klasická relaxační masáž

Relaxační masáž, jak již její název napovídá, je určena k relaxaci, odpočinku, rychlému nabrání nových sil a celkové harmonizaci těla i ducha. Pokud bojujete s každodenním stresem, jste pod neustálým tlakem v práci nebo i doma a potřebujete se uvolnit, není nic jednoduššího, než zkusit roky ozkoušenou klasickou relaxační masáž.