Kosmetické řady Anna Lotan

Vyzkoušejte krémy Anna Lotan

Liquid Gold Golden Night Cream

Bohatý krém speciálně vytvořený pro suchou a dehydratovanou pleť. Ideální pro každovečerní použití pro ochranu zralé pleti před nadměrnými ztrátami vody. Již po prvním použití zanechává pokožku vláčnou a svěží.

Barbados Foam Purifying Cleanser

Čistící pěna od Barbadosu je vyrobená výhradně z přírodních surovin. Je speciálně navržena k čištění a jemnému odlupování odumřelých šupinek pro mastnou a smíšenou pleť. Efektivně čistí pleť, aniž by ji v průběhu mytí vysušovala, zanechává ji příjemně

BB krémy

BB krémy jsou skvělým pomocníkem ke krytí nedokonalostí na pleti. Hydratují, rozjasňují a chrání pokožku před UV zářením. A to všechno najednou . Hodí se pro všechny typy pleti. Existují různé odstíny - pale (světlý), natural (přirozený), beige (tmavý), medium (střední).

S čím pracujeme

Ošetření pleti galvanickou žehličkou pro vyhlazení vrásek

Galvanická žehlička je kosmetický přístroj, který vydává galvanický proud. Tento proud proniká hluboko do všech vrstev kůže a způsobuje vibrace. Vibrace uvolňují nečistoty z kůže, pomáhá při zmenšení celulitidy, působí na pigmentové skvrny, vyhlazuje podbradek a úspěšný je v boji proti vypadávání vlasů.

Hloubkové čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle

  • odstranění nečistot, uvolnění pórů, vyhlazení pleti
  • hydratace a odstranění napětí pleti
  • zpomalení procesu stárnutí pleti
  • zlepšení pružnosti pleti
  • hluboká hydratace pokožky
  • vyhlazení jemných i hlubších vrásek a jizev po akné, potlačení akné, zmírnění nežádoucí pigmentace
  • výsledkem je čistá, hydratovaná, rozjasněná, dobře prokrvená a zdravá pleť mladšího vzhledu

Vyhlazující podooční maska s nanovlákny

Trápí vás vrásky a nejste zastánci botoxu ani dalších podobných metod? Salon Kamča nově nabízí vyhlazující podoční masku s nanovlákny Nano Eye Lift! Jedná se o unikátní, rychle účinkující podoční masku vyhlazující vrásky a další projevy stárnutí pleti v okolí očí.